SZTAB SZKOLENIOWY

TRENER Dawid Figwer

Narodowość
pol Polska
Główny trener i założyciel Akademii Kartingowej Champion. Jego 13-letnie doświadczenie w kartingu halowym pomaga w maksymalny sposób wykorzystać umiejętności każdego zawodnika. Dawid nie tylko specjalizuje się w prowadzeniu torów gokartowych. W swojej przygodzie z kartingiem halowym pracował z takimi szkółkami kartingowymi jak: Karol Basz – WRT Racing SchoolSzkółka kartingowa WRT-kartingSeba Racing TeamAkademia RK prowadząc zajęcia w Krakowie, Tychach i Sulechowie. Obecnie pracuje na stanowiska Managera, na torze gokartowym Racing Kart, a Akademia Kartingowa Champion to jego osobisty projekt, w którym zawarte zostały wszystkie, niezbędne elementy do odpowiedniego rozwoju personalnego.

TRENER MENTALNY Przemysław Kapustka

Narodowość
pol Polska

Psycholog sportu, trener mentalny. Ukończył edukację na Uniwersytecie Jagiellońskim ze specjalizacją z dziedziny psychologii sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Zawodnik startujący w szybko rozwijającej się dyscyplinie motosportu jaką jest RallyCross, doświadczony zawodnik kartingu halowego w którym startuje od 2006 roku z licznymi sukcesami.

FIZJOTERAPEUTA Marcin Kluza

Narodowość
pol Polska

Fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem, który w naszej Akademii pomaga wszystkim zawodnikom jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności fizycznej, jak również pomaga zapobiegać ewentualnym urazom w przyszłości.
Jest to osoba z wieloletnim, sportowym doświadczeniem, mając styczność głównie z piłką nożną w wersji halowej oraz trawiastej. Ma za sobą występy na zawodowych arenach polskiego Futsalu w najwyższej klasie rozgrywkowej.