O AKADEMII

AKADEMIA KARTINGOWA CHAMPION

Zupełnie nowa jakość Akademii Kartingowej! Przedstawiamy Wam coś zupełnie nowego, innowacyjnego a zarazem genialnego w swej prostocie – Akademię Kartingową CHAMPION. Naszym celem jest wykreowanie każdej osoby na Mistrza Kierownicy i maksymalne wykorzystanie potencjału jaki drzemie w każdym z nas.

Projekt AK Champion powstał w 2020 roku. Jego założycielem jest Dawid Figwer, który o kartingu halowym może powiedzieć wszystko. Akademia nie składa się z jednej osoby, w naszym projekcie stawiamy na rozwój i wszechstronność, zatem opieramy się na profesjonalistach. Bardzo ważnym elementem naszej Akademii jest praca z kilkoma trenerami i stworzenie możliwości wyciągania maksymalnej wiedzy od każdego z nich.

Treningi naszych Championów odbywają się głównie na halowym torze w Sulechowie pod Krakowem, czyli oczywiście Racing Kart. Jest to obiekt, na którym szkolili się znakomici zawodnicy kartingowi, a dzięki swojej “naturalnej” trudności na każdej ułożonej konfiguracji, nabyta wiedza pozwala na jeszcze szybszy rozwój niż gdziekolwiek indziej. Oczywiście nie możemy ograniczać się wyłącznie do jednego, domowego toru, zatem szkolimy się również w innych miejscach w kraju i za granicą tak, aby w jak najlepszym stopniu przygotować się do zawodów na poszczególnych obiektach.

Hala to nie wszystko! Dzięki bliskiej współpracy z właścicielami Teamu z kartingu wyczynowego, nasi Championi nie tylko mają możliwość poczuć czym jest karting wyczynowy ale przede wszystkim, mają znakomitą możliwość by w krótkim czasie od pierwszego treningu na hali, zasiąść w profesjonalnym gokarcie wyczynowym i wystartować w profesjonalnych zawodach kartingowych.

Obecnie kadra trenerska liczy 2 trenerów, którzy szkolą Championów na poszczególnych szczeblach rozwoju oraz fizjoterapeutę, który odpowiada za jak najszybszy powrót do zdrowia po ewentualnych urazach i przeciążeniach:
Dawid Figwer – poziom początkujący i zaawansowany
Przemysław Kapustka – trener mentalny, poziom początkujący i zaawansowany
Marcin Kluza – fizjoterapeuta

Dołącz do nas! Zostać Championem już dziś!
www.akademiachampion.pl
biuro@akademiachampion.pl
tel: 600-266-104